top of page

TransAmsterdam Bestuur en Teamleden

WhatsApp Image 2023-07-13 at 12.14.12.jpeg

Yvo

Oprichter, voorzitter & adviseur

yvo@transamsterdam.nl

040 TransAmsterdam 16-12-22 ©HERMANCE VAN DIJK.JPG

 

Jean

Secretaris/penningmeester

jean@transamsterdam.nl

048 TransAmsterdam 16-12-22 ©HERMANCE VAN DIJK.JPG

 

Mahdad

Algemeen bestuurslid

Gespecialiseerd in sport en nieuwkomers

mahdad@transamsterdam.nl

WhatsApp Image 2023-06-21 at 12.05.42.jpeg

Efa

Adviseur en host

efa@transamsterdam.nl

WhatsApp Image 2023-07-13 at 12.38.47.jpeg

Maurice

Vertrouwenspersoon & fotograaf

maurice@transamsterdam.nl

5-DSC06203.jpg

Vero

Redacteur en Trans Art School

vero@transamsterdam.nl

IMG_4516 (1).JPG

Sam

Henna Painting en Trans Art School

saad@transamsterdam.nl

bottom of page