top of page

Foto impressie boekpresentatie at Trans and Friends café InClusion

  • 31 dec 2022
  • 1 minuten om te lezen

Tijdens onze Trans and Friends café InClusion 30 december 2023 vertelde Alejandra Ortiz haar aangrijpende verhaal als trans vrouw gevlucht uit Mexico. Onze host Efa ging in gesprek met Alejandra over haar boek en haar indrukwekkend verhaal. Ook was er ruimte voor het publiek om vragen te stellen.


Op de foto’s een mooie impressie van deze sfeervolle en gezellige avond waarbij bezoekers uit de hele wereld waren vertegenwoordigd. Van Amsterdam, Indonesië, Nicaragua, Spanje, India, Marokko, Iran, Pakistan tot Mexico. Sam onze henna kunstenaar heeft prachtig kunstwerken gemaakt op de handen van onze gasten.


Omschrijving van Alejandra haar boek

In een klein dorp in Mexico leeft de jonge Alejandra een uitzichtloos bestaan. Door armoede gedreven en op zoek naar genegenheid, verkoopt ze al op haar dertiende haar lichaam. Ondertussen leert ze dat ze anders is, dat het hier voor haar niet veilig is. Ze gaat naar de VS, maar zonder papiegemakkelijk.

In 2015 komt Alejandra aan op Schiphol en krijgt ze een enkeltje Ter Apel. Ondanks grote tegenspoed - de stroperige procedures, afwijzingen en depressie - houdt ze haar ultieme zoektocht naar vrijheid vol. Ze verlangt te leven, lief te hebben en te zijn wie ze werkelijk is.

De waarheid zal me bevrijden is het aangrijpende verhaal van Alejandra, een trans vrouw op zoek naar een veilig thuis. Bij vlagen een verdrietig verhaal, maar levenslust en doorzettingskracht overheersen van begin tot eind.















Fotograaf Jacqui Wille





Opmerkingen


Uitgelichte berichten
Recente berichten
Archief
Zoeken op tags
Volg ons
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

TRANSAMSTERDAM

TransAmsterdam is een trans organisatie voor kunst, cultuur en lifestyle in Amsterdam.

DONATIE

TransAmsterdam zet zich in voor trans en non-binaire personen via kunst, cultuur en community. We creëren veilige bijeenkomsten en events waar mensen zichzelf kunnen zijn en hun talent kunnen laten zien.

Jouw donatie maakt dit mogelijk en ondersteunt ons werk. Alle kleine beetjes helpen. Dank je wel.

Doneer via PayPal: https://paypal.me/transamsterdam

💳 Liever via bankoverschrijving?
IBAN: NL19 KNAB 0764 9979 20

🏢 Doneren via je werkgever (Benevity)?
Zoek naar TransAmsterdam op het Benevity-platform: https://benevity.com/

DONATION

​​

TransAmsterdam is dedicated to supporting trans and non-binary people through art, culture, and community. We create safe gatherings and events where people can be themselves and showcase their talent.

 

Your donation makes this possible and supports our work. Every contribution — big or small — helps. Thank you.

👉 Donate via PayPal: https://paypal.me/transamsterdam

💳 Prefer bank transfer?
IBAN: NL19 KNAB 0764 9979 20

🏢 Donating through your employer (Benevity)?
Search for TransAmsterdam on the Benevity platform: https://benevity.com/

 

TRANSAMSTERDAM SUSTAINABLE DEVELOPMENT GOALS

Zo dragen wij bij aan de SDG’s:

TransAmsterdam werkt aan welzijn (3), onderwijs (4), gendergelijkheid (5), minder ongelijkheid (10), duurzame en veilige gemeenschappen (11), eerlijke kansen en werk (8), rechtvaardigheid en veiligheid (16) en internationale samenwerking (17).

 

Klik op het SDG-logo voor meer informatie over de Sustainable Development Goals.

sustainable-development-goals-logo.png

Join our mailing list

KAMER VAN KOOPHANDEL

KvK 62514172

© 2021 TransAmsterdam

bottom of page